Jít na obsah

Stavte na najrýchlejší spôsob podnikania vďaka ready made spoločnostiam!

Plánujete ukončiť živnosť alebo poprípade začať podnikať? A chcete sa vyhnúť zdĺhavým papierovačkám súvisiacimi s úradmi? Stavte na ready made sro https://ezmluva.sk/predaj-s-r-o spoločnosti, a vyhnete sa tak zbytočne zdĺhavému procesu pri vybavovaní podnikateľskej činnosti!

Takzvané ready made spoločnosti sú spoločnosti vytvorené výlučne za účelom predaja, pričom nikdy pred tým nedošlo k podnikateľskej činnosti.

Aké sú výhody ready made spoločností?

Ready made spoločnosti sú riadne zapísané v obchodnom registri – tj. majú pridelené IČO. Daná spoločnosť je registrovaná pre daň z príjmu, čiže má pridelené DIČ. Virtuálne sídlo je na tri mesiace zadarmo. V podnikaní môžete začať hneď po podpísaní zmlúv o prevode OP. Spoločnosť nemá žiadne záväzky. Vyhnete sa tak plateniu základného imania vo výške 5000 eur a dokumenty sú riadne vyhotovené advokátom.

prevzatie firmy

Konečná cena za ready made spoločnosť zahŕňa – zmenu spoločníka, konateľa firmy, sídla a obchodného mena. Ďalej rozšírenie, resp. zúženie predmetov podnikania. Úplné znenie podnikateľskej listiny. Ďalej je zahrnutá zmluva o prevode obchodného podielu a podpisový vzor konateľa. Súhlas vlastníka nehnuteľnosti s umiestnením sídla spoločnosti, ďalej súhlas zodpovedného zástupcu v prípade remeselnej živnosti a v cene je zahrnutý aj súdny poplatok za zápis zmien v OR.

úradný podpis

Na našom web nájdete zoznam ready made spoločností s aktuálnym popisom a cenovou ponukou daných spoločností!

Neváhajte, a pohnite sa smerom dopredu v podnikateľskej činnosti! Už žiadne zbytočné poplatky a zdĺhavé čakanie na papierovačky!

Ready made spoločnosti sú najrýchlejší spôsob ako začať podnikať!

podpis zmluvy

Vyberte si z aktuálnej ponuky voľných firiem, a začnite hneď podnikať! Všetky papiere vybavíme hneď za vás!

Ponúkame ready made spoločnosti už od 490 eur! Preto navštívte náš web, a vyberte si zo skvelej ponuky firiem!