Jít na obsah

Matrace na mieru bez doplatku.

Kedy ste poslednýkrát menili svoj matrac? Mnohí ľudia ani nevedia na túto otázku odpovedať. Je to veľmi často aj viac ako 10 rokov. Pritom je zarážajúce, že často vlastník starého vyležaného matraca plného roztočov ani nevidí dôvod na jeho výmenu. A pritom sú to aj ľudia, ktorí majú veľmi slušný príjem, takže im nič nebráni poriadiť si nový kvalitný matrac, ktorý im podstatne vylepší kvalitu spánku. No často sa môžeme stretnúť aj s výhovorkou, že dotyčný človek má matrac atypických rozmerov, ktoré nie sú nikde na sklade či v predajni matracov.

meter

Takýto človek má pravdu v tom, že štandardné rozmery matracov sú naozaj šírky 80, 90, 100 cm a dĺžky najčastejšie 200 cm. No tých štandardných rozmerov je už dnes oveľa viac, takže sa len málokedy stane, aby váš požadovaný rozmer nebol v ponuke matracov. No ak máte naozaj atypický matrac, ktorý naozaj nie je možné nikde bežne kúpiť, ani to nie je dnes dôvod na paniku. Pretože ak nakupujete v kvalitnom obchode, tak si môžete zadať svoje vlastné rozmery a vyrobia vám matrace na mieru. A to v kvalite a zložení, akú ste si vybrali. Mnohí budú určite namietať, že však áno, vyrobia nám čo chceme, ale za takýto matrac sa nedoplatíme. No pozor, je to je veľký omyl. Dnes vám vyrobia matrac na mieru https://www.segum.sk/produkty/matrace bez príplatkov. Takže akékoľvek argumenty zákazníkov s atypickými rozmermi matracov dnes neobstoja. Môžu byť úplne kľudní a svoj matrac môžu mať za skvelú cenu. Možno to bude trvať trošku dlhšie, ale získajú kvalitný matrac za super cenu.

posteľ

Pri výbere matraca je stále najlepšie si matrace vyskúšať priamo v nejakej predajni s matracmi. Výrobca kvalitných matracov SEGUM má svoje predajne, kde si môžete vyskúšať z viacerých druhov matracov. Takéto podnikové predajne sú v mestách Bratislava, Senica a Žilina. No stále je dobré vybrať si o trochu tvrdší matrac ako ten, ktorý sa vám zdá pocitovo najlepší pri krátkom ležaní na predajni.