Jít na obsah

Square rozšíruje svoje trhové sily s pomocu Weebly

Táto akvizícia pomôže Square poskytnúť širšiu škálu služieb svojim malým podnikovým klientom a rozšíriť svoju zákaznícku základňu na celom svete, povedal zástupca spoločnosti Square. Takmer 40 percent zákazníkov firmy Weebly je mimo USA.

přednáška

Vlajková loď Square technológií je čítačka kreditných kariet, ktorá mení smartphony alebo tablety na platobný terminál. Je obľúbený u malých obchodníkov, pretože im umožňuje spracovať transakcie kreditnou kartou bez pokladnice alebo drahých systémov.

Spoločnosť, ktorá sa stala verejnou v roku 2015, sa usiluje o diverzifikáciu svojho toku príjmov priťahovaním väčších obchodníkov a poskytovaním rozmanitejších služieb svojim klientom vrátane úverov, platobných kariet a účtovného softvéru.
Zatiaľ čo má silnú účasť na podnikaní s kamennými obchodmi, snaží sa poskytnúť viac nástrojov, ktoré umožnia svojim zákazníkom predávať online. Prostredníctvom akvizície dúfa, že poskytne obchodníkom komplexnejšiu sadu služieb.

„Square začal svoju cestu s osobným kontaktom, zatiaľ čo Weebly začal svoju cestu online. Odvtedy sme budovali služby na preklenutie týchto kanálov a môžeme ísť ešte ďalej a rýchlejšie, „uviedol vo vyhlásení námestník CEO Dorsey.
Weebly má 625 000 platených predplatiteľov a milióny zákazníkov, ktorí využívajú bezplatné služby, vrátane webových stránok pre návrh webových stránok a marketingové nástroje.

mrakodrap

Square je taktiež v procese exportu svojho vlajkového projektu na celom svete a minulý rok sa rozšíril na Veľkú Britániu vo svojej prvej veľkej európskej akcii. Zatiaľ čo sa spoločnosť vo veľkej miere sústredila na rast v Spojených štátoch, začínajúce podniky na celom svete spustili podobné služby.
Spoločnosť Square tiež plánuje urobiť presun do tradičnejších bankových služieb. V minulom roku požiadala o tzv. Priemyselnú pôžičku, subjekt, ktorý má niektoré rovnaké privilégiá ako tradičná banka, ale nedosahuje plnej bankovej charty.