Jít na obsah

Objavte krásu interiérových dverí

Záležať by ste si mali dať tiež na výbere vhodného materiálu. Stavte na prírodné kombinácia dreva, kovu a skla.
Ak chcete z obyčajného priestoru vytvoriť kráľovskú komnatu, stavte na sklenené dvere. Váš domov sa tak nadýchne luxusu a elegancie, ktorá je jednoducho nezameniteľná. Navyše sa do vášho bytu či domu dostane ďaleko viac slnečných lúčov než predtým.
Čo sa týka tohto nádherného materiálu, môžete si vyberať hneď z niekoľkých variantov: priehľadné alebo priesvitne mliečne či dymové.

luxus

Ďalšie výhody

· moderný a nadčasový dizajn do akéhokoľvek priestoru
· opticky zväčšený interiér
· viac svetla vnútri izby
· ľahká údržba
· odolnosť proti opotrebovaniu a poškriabaniu

Tieto dvere si môžete nechať navrhnúť aj na mieru. Rad obchodníkov vám vyjde v ústrety. Stačí len poznať správne rozmery a o ďalších podrobnostiach si už poviete osobne. Potrebujete, aby ladili s vaším domovom alebo pracovným priestorom.
Páčia sa vám otočné, otvárané na jednu stranu, praktické kyvné dvere, ktoré sa dajú otvárať do oboch strán, posuvné na stenu? Ako vidíte, možností je skutočne veľa.
Rad výrobcov k nim ponúka aj kvalitné kovanie s dlhou životnosťou.

A čo bezpečnosť?

To je otázka, ktorá vám vyvstane na mysli snáď okamžite. Ale nemusíte sa báť používa sa 100% bezpečné tvrdené sklo, ktoré vzniká technikou kalenia. Ide o veľmi zložitý výrobný postup, kedy sa materiál ohrieva až na teplotu okolo 600 ° C a následne sa prudko ochladí. Práve vďaka tomuto procesu získava tie správne vlastnosti. Výsledkom je mechanická a termická odolnosť Ideálne pre interiérové ​​prvky, ako sú dvere, steny alebo priečky.

V bežnej prevádzke je jeho rozbitie vlastne nemožné. Ak napriek tomu dôjde k poškodeniu, rozpadne sa na malé a oblé úlomky, ktoré vám neublíži.
Nemusíte sa báť ani umiestnenia u krbov alebo iných tepelných zdrojov, odolá totiž teplote až 200 ° C.

koupelna

Kovanie sa používa aj od veľmi kvalitných výrobcov a je určené ako do interiérov do komerčných priestorov. Dostanete k nemu aj certifikáty o počtoch cyklov a možnosti ich použitia. Patria sem kľučky, madlá, posuvné a otočné systémy alebo kovania pre sprchové kúty a steny.
Môžete sa pozrieť aj internetovú ponuku https://lmmont.sk/kovanie-na-sklo/. Nájdete tu aj kontakty pre odbornú radu.