Jít na obsah

Dajte zelenú tantrickej masáži. Bude vás to baviť.

Počuli ste už o tantra masáži? Nikdy ste ju nevyskúšali na vlastnej koži, ale spájate si ju s niečím nemravným alebo na druhej strane niečím až príliš „preduchovnelým“? V tom prípade patríte do skupiny ľudí, ktorí radi dajú na vlastné predsudky, namiesto toho, aby si fakty overili na vlastnej koži. Ak radi urobíte menšiu osobnostnú zmenu a nevadí vám malý krok do neznáma, odporúčame vám navštíviť Tantra centrum Bratislava, moderné centrum tantrickej masáže na rôzne spôsoby. Dnes už nie je ničím výnimočným nechať sa inšpirovať východnými filozofiami. O tom istom je aj tantrická masáž. Staroveká tradícia síce bola rokmi modifikovaná pre potreby bežných, západných ľudí, avšak pôvodná myšlienka je tam stále zachovaná. Filozofia tantry nás učí, že každý človek v sebe nesie určitú energiu. Mužská a ženská energia sa od seba líšia, no cieľom tantrickej masáže je, aby obidva elementy dosiahli harmóniu. V sexuálnej sfére je to veľmi dôležité. Sex si určite nebudete užívať s niekým, s kým si nerozumiete alebo si spolu neladíte.

Ole

Tantrická masáž vás má nielen uvoľniť, nabudiť a uvedomiť si vašu sexualitu naplno. Ak si myslíte, že profesionálne tantrické masáže sú len pre pánov, ste na omyle. Pokojne zavolajte aj vašu ženskú polovičku. A ak si tiež myslíte, že tantrická masáž je len jedna zo sexuálnych praktík, mýlite sa znova. Aj napriek tomu, že tento typ masáže je veľmi intímny a vyžaduje si aj nahotu, k sexu nemusí vôbec dôjsť. Stačí sa len uvoľniť a nechať profesionálnu masérku robiť svoju prácu. Zaručene sa aj najväčším skeptikom masáž zapáči a budú si ju chcieť vyskúšať znova.

Blo

V prípade, že ste ale stále opatrní a neviete si úplne predstaviť, čo tantrická masáž obnáša, môžete si o nej zistiť niekoľko užitočných informácií vopred. Blog bratislavatrantra.sk vám poskytne zaujímavé čítanie, kde sa dozviete o tantra masáži viac. Možno vám to pomôže zbaviť sa počiatočných obáv a budete si tak môcť masáž vychutnať naplno.