Jít na obsah

Zaručené techniky, ktoré rozpália vášho partnera

Prestala vás vaša sexuálna predohra baviť? Ak ju neustále praktizujete rovnakým spôsobom, ani nie je divu. Skúste si svoj sexuálny život trošku ozvláštniť. Dokonalým spôsobom je erotic massage Bratislava Tantra. Aby však všetko fungovalo, ako má, musíte poznať niekoľko trikov.Žena <a href=http://www.hrinova.sk/pre-turistov/prirodne-a-kulturne-pozoruhodnosti/medze-historicke-krajinne-struktury/ ležiaca v posteli si hryzie do prsta“ src=“https://abiks.sk/wp-content/uploads/img_a305690_w16764_t1567159174.jpg“ style=“max-width: 65%; max-height: 65%;“>

Prvou zaručenou technikou, ktorá rozpáli aj kameň, je masáž chodidiel. Aj keď naše nohy, vo všeobecnosti, nepovažujeme za veľmi erotickú časť tela, v skutočnosti je to úplne inak. Práve na nohách nájdete najväčší počet erotogénnych zón. To je samozrejme veľmi individuálne. Erotickú masáž však začnite práve na chodidlách. Navyše je to veľmi dobré miesto, čo sa stratégie týka. Potom ako skončíte s chodidlami sa môžete postupne posúvať vyššie na o čosi zaujímavejšie miesta.

Druhá rada nie je ani tak samotná technika ako dobrý tip. Erotická masáž musí mať hlavu a pätu. Mnohí ľudia sa totiž ihneď vrhnú na intímne miesta. To ale iba všetko pokazíte. Vzrušenie bude omnoho silnejšie, ak sa budete najprv venovať všetkým ostatným častiam tela. Čím dlhšie budete odďaľovať masáž intímnych partií, tým viac rozpálite svojho partnera.Žena s červenými nechtami drží v ruke biele pierko

Veľmi dôležitou otázkou je i to, kto koho masíruje prvý a ako dlho. Ak chcete aby mala masáž čo najväčší efekt, mali by ste sa masírovať súčasne. Ak sa rozhodnete pre inú verziu, teda že masírovať bude iba jeden s partnerov, po ukončení masáže sa začnite bezodkladne venovať milovaniu. Ak by ste sa totiž vystriedali, vymasírovaný, uvoľnený a nažhavený partner, by veľmi ľahko vychladol. Toto rozhodnutie je však taktiež veľmi individuálne, takže sa musíte rozhodnúť sami.

Na škodu nie sú ani rôzne dráždivé pomôcky. Nemusíte ihneď utekať do sex shopu. Pomôžu aj drobnosti, ako sú pierka, hodvábne šatky alebo iné predmety, ktorými si môžete pri masáži pomôcť. Fantázii sa jednoducho medze nekladú. Nezabudnite ani na kvalitný olej, bez ktorého to nepôjde až tak hladko.