Jít na obsah

Ste spokojná s mejkapom?

Vždy som sa snažila o to, aby som vyzerala čo najlepšie. Asi to bolo niečo, na čom mi až príliš záležalo. Chcela som, aby to bolo to najlepšie, čo na mne je. Vždy som si myslela, že na mne až nič také nie je. Nemala som obrovský talent, nevedela som nič špeciálne. Takže som sa zamerala na to, aby som vyzerala čo najlepšie, ako to len pôjde. Nikdy som si však nemyslela, že to prepadne až do takej posadnutosti. Ale aj tak som rada, že aspoň niečo mi ide úplne dokonale. Keď nič iné, aspoň výborne vyzerám.

natáčka na řasy

V každom prípade som naozaj šťastná, že viem dobre vyzerať. Ale myslím si, že môžem urobiť ešte niečo navyše. Začínala som tým, že som sa venovala iba svojim nechtom. Potom som pokračovala vlasmi, a potom som pokračovala líčením. Preto mi bolo jasné, že nech sa deje čokoľvek, asi by som to mala úplne vyšperkovať do totálnej dokonalosti, aby som mohla byť so sebou spokojná. Dokonalosť je pre mňa prvoradá a práve preto by malo byť všetko dokonalé. Poslednú dobu som si však uvedomila, že mi niečo chýba. A že musím v prvom rade totálne vyšperkovať moje mihalnice.

řasy

Práve tie by pre mňa mali byť podstatné, pretože ak je niečo v dnešnej dobe priam maximálne populárne, tak sú to určite oči. Na oči by sme sa mali zamerať a oči by mali byť niečo, čo každého zaujme hneď na prvý pohľad. Takže, buďte si na istom. Uvidíte, že keď aj vy zvýrazníte oči, všetko bude úžasné. Umelé riasy alebo perfektná špirála to spravia. A to bude niečo, vďaka čomu sa budete cítiť tak dobre, ako asi nikdy v živote. Ja som spokojná s tým, ako vyzerám, ale musím sa o to starať. Niektoré ženy majú šťastie, pretože môžu vyzerať perfektne aj bez mejkapu, ale ja ku nim nepatrím, takže celkom rada urobím niečo preto, aby som sa vylepšila. Presne to je niečo, čo ma vždy bavilo a myslím si, že ma to bude baviť aj naďalej. A čo viac by som mohla chcieť?