Jít na obsah

Niečo extra na váš veľký deň

Svadba je veľká vec. Takáto udalosť sa koná iba raz za život. Teda, aspoň by sa mala. Aj z tohto dôvodu ľudia investujú do jej prípravy nemalé financie. Pokiaľ chcete mať na svojej svadbe niečo extra, nie vždy to však musí stáť hotový majlant. Napríklad za také etikety na víno zaplatíte iba pár centov a navyše vyriešite darčeky pre svadobčanov, či dokonca aj menovky na stoloch. Poďme sa pozrieť na ich výhody.

víno

Estetické a milé

Svadobné stoly by mali vyzerať elegantne, pôsobivo a esteticky. Okrem príborov, tanierov, pohárov a iných dekorácií na nich nikdy nechýbajú ani fľaše. Tie však môžu v niektorých prípadoch narušiť celkový dizajn tohto umeleckého diela. Svadobné etikety na víno tento drobný problém hravo vyriešia. Môžete ich zladiť s celkovou svadobnou výzdobou, alebo dekoráciou na konkrétnych stoloch.

Nápisy a fotografie

Na etikety si môžete dať vytlačiť čokoľvek. Môže to byť originálny nápis, alebo fotografia. Každá fľaša môže vyzerať inak, môžete na ne vytlačiť krátku rýmovačku, alebo citát. Pokojne na ne môžete vytlačiť aj menovky, takže zabijete dve muchy jednou ranou. Takéto víno môže navyše slúžiť aj ako „výslužka“ pre vašich hostí. To už hovoríme o troch muchách! V tom prípade však siahnite po kvalitnejšej fólii, aby im takáto fľaška vydržala dlhšie.
Ak sa obávate toho, že vaši hostia nebudú vedieť rozoznať, aké víno je vo fľaši ukryté, nemajte obavy. Zadnú časť pôvodnej etikety môžete na fľaši nechať. Druhou možnosťou je, že na vaše vlastné etikety necháte vytlačiť aj názov vína a iné potrebné informácie. To navyše určite ocenia tí, ktorí neradi skúmajú drobné písmenká, ale nepoznajú špeciálne výrazy, ktoré sú na fľašiach uvádzané.

etiketa na víně

Hotové za pár sekúnd

Takéto etikety si môžete dať vyrobiť na mieru. Ak teda plánujete ponúkať aj víno v menších, alebo väčších fľašiach, ako bývajú tie klasické, nepredstavuje to žiaden problém. Etikety na fľašku jednoducho nalepíte a máte hotovo.