Jít na obsah

Maličkosti ako manikúra

Či už ste mama na plný úväzok, alebo pracujúca manželka je dobré občas spomaliť a dopriať si relax. Nájdite si čas pre seba, keď už nie v podobe pravidelného rituálu, tak aspoň raz za čas vám oddych stopercentne prospeje. Venujte sa svojej rodine, rozprávajte sa so svojím manželom, telefonujte častejšie so svojou mamou. Všetko sa počíta, čo je iné ako vaša denná rutina.
Pamätáte si ešte, kedy naposledy ste boli u kaderníka, kozmetičky, ci pedikérky? Doprajte si rozmaznávanie aj vy a si dávajte pravidelne ako za odmenu.

sauna

Je tu jar a čo nevidieť aj leto. Čoskoro príde sezóna plaviek a vy zase budete riešiť, že ste nemali čas ani ísť na jogu, či zumbu s kamarátkou, ktorej ste to sľubovali už aspoň päťkrát. Rovnako ako váš byt potrebuje jarné upratovanie, tak aj vaše telo sa potrebuje občas zregenerovať. Poďakuje sa vám za to v podobe dobrej nálady, jemnej pokožky, lesklých vlasov, upravených nechtov, či úbytkom niekoľko kíl na váhe. Nič vám v tom nebráni, tak kde je problém? Neváhajte a ešte dnes si objednajte termín.

Vaše vlasy si zaslúžia z času na čas starostlivosť od profesionála a možno nová farba by vás rozžiarila ešte viac ako doterajšia. Netreba sa báť zmeny a vyskúšať napríklad nový odtieň vlasov, alebo si dajte predĺžiť mihalnice na očiach. Nafarbite si obočie, alebo si doprajte kúru u kozmetičky.
Ak ste neboli ešte na pedikúre, či na manikúre kľudne dajte typ na darček vašej sestre, či partnerovi. Dostanete darček podľa predstav vo forme darčekového poukazu a budú potešené obe strany. Oni si nebudú robiť starosti, či sa vám tá kniha bude naozaj páčiť a vy sa potešíte, že ste dostali naozaj to po čom ste tužili. Ak sa nenájde nik, kto by vám podaroval takýto typ daru nič vám nebráni v tom aby ste sa potešila sama. Veď každý deň je dôvod na úsmev a aj ked práve nemáte sviatok.

masáž

Vyberte sa s rodinou napríklad do aqua parku, voda robí hotové zázraky nie len s vašim telom, ale uvoľní aj vašu myseľ. Spojíte príjemné s užitočným a ak si doprajete rovno aj wellness v podobe masáže alebo sauny isto to nebudete ľutovať. Len si treba nájsť čas a jednoducho ísť.