Jít na obsah

Haváriu Vám vyrieši krtkovanie

Zanedbaná prevencia čistenia a správneho udržiavania kanalizácie s veľkou pravdepodobnosťou vyústi do havárie. Každé potrubie je namáhané pravidelným požívaním kozmetických a čistiacich prostriedkov, ktoré na ňom zanechávajú nežiadúcu stopu v podobe ťažko rozpustných kalov, usadenín a nečistôt.

Ak sa potrubie pravidelne nečistí a nemonitoruje jeho upchatie je iba výsledkom tohto javu. Vyústenie odpadu do okolitého priestoru Vám spôsobí jednak škody a budete potrebovať čas a peniaze na ich odstránenie.

valve-4835969_1280

Prevencia vždy pomôže, ale ak je už situácia akútna. Vaša SOS pomoc v podobe krtkovanie Vás zachrání.

Po detailnom opise situácie, rozsahu poškodenia a lokalizácii Vám odborní pracovníci spolu so špecializovanou technikou vykonajú zásah do niekoľkých minút.

Jeho princípom je prečistenie a uvoľnenie upchatej kanalizácie tak, aby prirodzene odtekala. Najčastejšie sa využívajú dva spôsoby pri zásahoch a to buď elektromechanický spôsob pomocou telesa, ktoré v potrubí krúživým pohybom rotuje a tým potrubie uvoľňuje a čistí ho od nánosov. V domácnostiach, ale aj v iných prevádzkach sa využíva poznatok o tlaku vody, ktorý takisto dokáže zázraky a dokonale vyčistí odtoky a potrubia.

Určite ste už aj Vy mali osobnú skúsenosť s vodoinštalačnými prácami a znečistením okolitého priestoru. Ponúkaný servis obsahuje aj pomocné práce s vodoinštaláciou, ale čistota a poriadok sú okrem precíznej práce na prvom mieste. Skúsení pracovníci Vám nielen pomôžu, poradia, ale aj zachovajú poriadok a prácu vykonajú s čo najmenším znečistením.

water-783355_640

Ponúkaná služba v prípade Vášho záujmu zahŕňa aj preventívne úkony ako napríklad trasovanie potrubia alebo jeho TV monitoring. Jedná sa o detailné a hlavne aktuálne zistenie stavu potrubí, čo je dôležité pre ďalšie rozhodnutie o nápravných krokoch.

Rýchly servis, adresnú pomoc, serióznosť a profesionalitu oceníte najmä v prípade havárii.