Jít na obsah

Vaše telo a vaše pravidlá

Vždy som mala pocit, že som jediná, kto má problémy s chudnutím. Nerozumiem tomu, ako som mohla byť taká naivná, veď s týmto majú problémy skutočne všetci. Všetko, čo však musíte urobiť je postaviť sa a priznať si to. A práve toto je niečo, s čím má množstvo ľudí skutočný problém. Oni sa reálne tvária, že sa nič nedeje. Že sú zdraví, že nepotrebujú chudnúť. Ale taký problém som mala aj ja, kým som sa na seba raz reálne nepozrela, s otvorenými očami. Bolo mi jasné, že toto nie je človek, na ktorého sa chcem každý deň pozerať v zrkadle.

činky

Každý, kto mal problémy s váhou vie, aký je to pocit, keď si prvý raz uvedomíte, že tie kilá nie sú teda niečo, s čím máte chuť sa chváliť. Prejde si tým každý, kto je pri sebe, ale pri mne to bolo naozaj ťažké. Dokonca sa nehanbím povedať to, že som sa zrútila, pretože to pre mňa bolo niečo, čo som nemohla prežiť. Vedela som, že je to len môj problém a že nikto to za mňa neschudne, tak ako za mňa nikto nemôže ísť ráno do práce. Keď však človek chce, všetko sa dá a ja sa toho teda naozaj držím.

stroj na cvičení

Prvé, čo som urobila bolo, že som si našla najlepsi spalovac tukov. Aj keď som možno mala urobiť niečo iné a mala som začať riešiť úplne iné veci, bolo mi jasné, že nejakým spôsobom sa do toho musím dokopať a bola to práve vidina rýchleho chudnutia bez problémov. Keď som však schudla prvé kilá, uvedomila som si, že to nie je len o tomto, že to je skôr o veciach, ktoré na vás visia. A taktiež aj o strave, nebudeme si klamať. Perfektné však je, že na sebe doslova cítim, ako zo mňa kilá odchádzajú. A to je skutočne niečo, čo milujem a čo je pre mňa dôležité. Takže, čo viac by som chcela? Veď toto je naozaj to úžasné a podstatné. Alebo sa mýlim? Už teda ani sama neviem. Podstatné však je, že som skutočne schudla a myslím si, že to je to, čo ľudí zaujíma, nie?