Jít na obsah

Poznáte kotvičník zemný?

Príroda je najlepší lekár. O tom niet pochýb. Aké poznáte najlepšie a najsilnejšie prírodné afrodiziaká? Najvýznamnejší je kotvičník zemný. Je to rastlina. Z hľadiska svojej blízkosti a účinnosti je to najlepšia prírodná bylinná alternatíva. Obsahuje látky ako sú steroidné saponíny, steroly, mastné kyseliny, triesloviny a polysacharidy. Dorastá do výšky takmer dvoch metrov. No, že je to veľmi pôsobivá rastlina?

erotika, žena v posteli

Preparáty so zložkami tejto rastliny prinášajú prospech aj v kardiovaskulárnej sústave. Kotvičník zlepšuje zdravotné ťažkosti pri angíne pectoris, vysokom krvnom tlaku, koronárnej srdcovej chorobe a myokardiálnej ischémii. Je účinný aj pri vysokej hladine cholesterolu, čo trápi každého druhého človeka na zemi. Viaceré prípravky z kotvičníka zemného majú stimulačný efekt na pečeň. Tieto pečeňové toniká sú veľmi dôležité na zníženie množstva cholesterolu a tukov vo vašom organizme. Zlepšuje sa tak funkcia samotnej pečene, čo sa tiež prejavuje vo fyzickej výdrži pri vyššej a nadmernej záťaži organizmu. Neboli dokázané žiadne vedľajšie účinky na obehový systém alebo na pečeňové a obličkové funkcie. Neveríte? Je to naozaj dokázané odborníkmi na takéto výskumy.

Couple_2_2048x2048

Je to rastlina, ktorá má malinké žlté kvety. Účinne pôsobí na zvýšenie sexuálnaje aktivity. Kotvičník zemný rastie v Ázii a v Európe. Jeho pôvod sú piesočné morské pobrežia Číny a Japonska. Je to typické prostredie rastu piesky, suché miesta, stepí a polopúšte. Sú pre vás tieto informácie dostačujúce, aby ste kotvičník zemný a z neho prípravky začali užívať na zvýšenie vašej sexuálnej aktivity? Podľa mňa určite áno. Všetky bylinné výťažky z kotvičníka zemného majú blahodárne účinky, čo je aj vedecky a medicínsky dokázané. Možno aj váš lekár by vám výživové doplnky z kotvičníka zemného veľmi rád naordinoval a predpísal.