Jít na obsah

Plastové kontajnery najvyššej kvality

Spoločnosť Schoeller Allibert je popredným výrobcom rôznych kontajnerov určených na skladovanie a transport najrôznejšieho tovaru. Pri produkcii sa zameriavajú na kvalitu a ekologickosť ich produktov. Na výrobu jednotlivých modelov kontajnerov, či prepraviek, využívajú kvalitný plast, ktorý je odolný voči poškodeniu nepriaznivými vonkajšími vplyvmi a zaručuje dlhú životnosť produktu. Výhody produktov od spoločnosti Schoeller Allibert z ekologického hľadiska predstavuje nielen ich opakované používanie a dlhá životnosť, ale aj možnosť ich recyklácie. Pri navrhovaní produktov a výrobe kontajnerov pracovníci spoločnosti dbajú na ich praktické využitie.

kontajnery

Snažia sa vytvoriť také produkty, ktoré budú mať vysokú nosnosť alebo veľký objem, ale zároveň budú mať nízku hmotnosť. Vďaka tomu sú ideálnym prostriedkom pri využívaní leteckej, či námornej prepravy Vášho tovaru. Vyberte si z pestrej ponuky spoločnosti Schoeller Allibert, ktorá zahŕňa kontajnery, IBC kontajnery, prepravky, plastové palety, vedrá a ďalšie nenahraditeľné pomôcky pri transporte a skladovaní tovaru rôznej hmotnosti a konzistencie. Produkty sa vyznačujú perfektnou kompatibilitou s rôznymi logistickými systémami. Spĺňajú prísne priemyselné a potravinárske normy, a preto sú skvelou voľbou do akéhokoľvek podnikania.

prepravky

Všetky dostupné produkty nájdete podrobne popísané v e-shope spoločnosti Schoeller Allibert. Ak by ste však aj napriek tomu mali otázky ohľadom využitia, či funkciách niektorých produktov, neváhajte a kontaktujte pracovníkov zákazníckej linky. Na telefónnom čísle +420 596 790 010 sa môžete informovať a poradiť o Vašom nákupe. Na kontakt môžete využiť aj elektronický kontaktný formulár, ktorý je dostupný online v sekcii Kontakty. Používajte tie najkvalitnejšie prepravné kontajnery, či prepravky a znížte dopad Vášho podnikania na životné prostredia, a to vďaka produktom od spoločnosti Schoeller Allibert.