Jít na obsah

O menej známych prínosoch klimatizácie v Bratislave

Zvýšenie osobných vibrácií – ľudská duša produkuje energetické vibrácie, a čím sú jemnejšie a harmonickejšie, tým sa cítime lepšie. Prejavy radosti a šťastia sú vždy sprevádzané vyššími a harmonickejšími vibráciami, ktoré tiež pomáhajú uzdraviť telo v prípade choroby a pôsobia aj regeneratívne a preventívne. A že bunková regenerácia naozaj funguje, o tom sa ľahko presvedčíte napríklad poreznutím do prsta, kedy rana začne krvácať, a sama sa za pár hodín alebo dní (podľa rozsahu poranenia) zacelí. Vy iba priložíte obväz, a nič iné robiť nemusíte.

klimatizácia v Bratislave

Osobné vibrácie zvyšuje aj klimatizácia. Napomáha udržať v byte ideálnu teplotu vzduchu, ktorá by v lete nemala prekračovať 28 stupňov Celzia, pri vyšších teplotách organizmus vyčerpáva svoje rezervy a potom sa necíti príliš dobre, čo znižuje kvalitu vibrácií.

splitová klimatizácia
Depresia, agresivita, úzkosti – tieto nepríjemné stavy nastávajú v okamihu, keď sme unavení, neodpočinutí, nevyspalí. K tomu práve prispieva aj letné tropické teplo. Klimatizovaný vzduch dokáže znížiť tieto javy na minimum, je to podobné, ako keď ste hladní, a nemáte možnosť dlhšiu dobu niečo zjesť, tak ste mrzutí a depresívni, ale akonáhle sa najete, ihneď sa dostávate do pohody. Ak vás predsa len depresie a úzkosti prepadnú, užívajte čaj alebo tablety z adaptogénnych bylín, kam patrí napríklad Ashwagandha alebo kórejský Ženšen.

Telesné cvičenia – kto rád doma cvičí a posilňuje, mal by znížiť teplotu v miestnosti na nižšiu hodnotu, než je 19 stupňov Celzia. V chladnom prostredí sa organizmus toľko neprehrieva a máte potom aj viac energie a síl do ďalších cvikov. Montáž klimatizácie v Bratislave vám teda môže prísť vhod aj v týchto prípadoch, keď si aj pri relatívne príjemnom letnom dni vychladíte miestnosť tak, že kvôli posilňovaniu nemusíte dochádzať nikam inam, napokon nie v každej posilňovni je dostatočne chladný vzduch.