Jít na obsah

Elegantný doplnok schodiska – nerezové zábradlie

Schodisko a zábradlie sú dva jednotné a neoddeliteľné celky. Spoločne sa dopĺňajú a vytvárajú jednoliaty architektonický doplnok. Majú veľa funkciíschodisko spája jednotlivé priestory, umožňuje prístup k vyššie položeným miestam a uľahčuje pohyb osobám pri prekonávaní prekážok.

Zábradlie ho vždy podporuje. Má bezpečnostnú funkciu, podpornú pre jeho užívateľov a zároveň je estetickým doplnkom.

artistic-conception-689793_640

Schodisko a zábradlie sú základným kameňom pri kolaudácii stavby a na ich správnu realizáciu sú kladené nároky.

Musia spĺňať bezpečnostné normy, technické a zároveň byť funkčné.

Zabradlie nerezove je ideálnym riešením. Je moderné, má nadčasový charakter a eleganciu, je bezpečné a zároveň aj podporné a funkčné. Jeho výhoda spočíva najmä v použití špeciálne upraveného nerezového materiálu, ktorý odoláva poveternostným vplyvom. Je odolné voči vysokým teplotám, mrazom a najmä kyslým dažďom. Stále pôsobí ako nové a nároky na jeho údržbu sú minimálne. Do výbavy Vám postačí handrička na odstránenie prachu a vhodný leštiaci prípravok.

V ponuke je mnoho riešení a prevedení, výnimkou nie je ani nerezové zábradlie so špeciálne upravenými sklenenými výplňami. Je možná jeho kombinácia s akýmkoľvek druhom materiálu, vkusná je aj kombinácia s drevom alebo kovom.

Ukotvenie je možné viacerými spôsobmi, základný stavebný prvok zábradlia – stĺpik je možné usporiadať do nekonečných variácií.

apartment-406901_640

Jeho využitie je takmer všade a zaujme Vás napríklad v administratívnej budove, banke, v obytnom dome, ale aj napríklad na turistických atrakciách.

Cena záleží od použitého materiálu a celkového prevedenia.

Odborné a precízne zameranie patrí do celkového servisu a pomôže Vám s realizáciou aj nezvyčajného nápadu. Takisto rady a skúsenosti odborníkov Vám určite pomôžu, najmä pri výbere kotvenia a voľbe vhodného dizajnu.

Pri zachovaní dlhej životnosti sa Vám vyššia investícia určite oplatí.