Jít na obsah

Misionár ako klasická poloha

Nepoznám človeka, ktorý by nemal rád sex a sexuálne vzrušenie so svojou partnerkou či manželkou. Isto ste už počuli o rôznych polohách, ktoré sa zvyknú diať a vykonávať počas sexuálneho zážitku. Najobľúbenejšia poloha je určite klasika, čiže misionárska poloha. Praktizuje ju mnoho mužov a žien, ženy ju dokonca obľubujú, pretože sa pri nej veľmi nenarobia. Muži majú skorej radšej iné polohy, ale čo by nespravili pre svoje drahé polovičky?

Pod pojmom klasika v sexuálnom živote určite poznáte polohu misionára. Klasika je klasika Bratislavatantra, ktorá nikdy nesklame, ale ani neohúri. Chlapi priznali, prečo im táto poloha nič nehovorí a radšej by zažili v posteli niečo nápaditejšie. Za to ženy ju majú asi z pohľadu všetkých polôh najradšej. Prečo je tomu tak? Čo mužov tak odpudzuje pri tejto polohe a prečo my ženy ju máme najradšej? 

žena, erotická

Nič nevidia
To, čo každý muž potrebuje pri sexe a sexuálnom zážitku vidieť je nielen váš výraz tváre, ale predovšetkým krivky tela. A misionár je poloha, kedy im to tak trochu odopierame. Nežné túlenie telo na telo je síce fajn, ale vidieť v rytme vášne hýbať sa vaše telo je o kúsok lepšie pre každého jedného muža a chlapa.
Odrobia to
Misionár je poloha, pri ktorej si žena užíva všetok komfort a muž si to tak povediac „odmaká“. Práve preto po tejto polohe príliš netúžia. V posteli potrebujú cítiť rovnako ako vo vzťahu, že nielen dávajú ale aj dostávajú.

žena na posteli

Poloha prarodičov
Misionár je pre mnohých naozaj nuda a myslia si, že im neprináša so sebou žiadnu dávku extra vzrušenia. A presne viacerí či mnohí muži to potrebujú. Cítiť vášeň a záujem aj z vašej strany. V opačnom prípade nadobúdajú pocit, že je sex pre vás len povinnou jazdou. To nie je dobré pre ženy, nakoľko pri takýchto prípadoch hrozia rôzne rozvody alebo rozchody. Ak si nedôverujete v sexuálnom živote, nebudete si dôverovať ani v tom vašom každodennom pri bežných povinnostiach.