Jít na obsah

Autoumyváreň Dubnica

Potrebuje vaše auto kúpeľ, relax ale nemáte dostatok času ?Netrápte sa zbytočne umývaním a nechajte si vyčistiť vaše auto s kompletným čistením.

 

AUTOUMYVÁREŇ DUBNICA

Patríte k ľudom, ktorý si potrpia na čistote vášho auta , skútra , bicykla alebo prívesu ale nemáte na toto všetko čas? Preto je tu autoumyváreň Dubnica, ktorá ponúka všetky tieto služby na jednom mieste. Dodajú šmrnc a čistotu vášmu vozidlu s profesionálnymi prípravkami od značky MAFRA. Tieto prípravky sú šetrné a skvelo vyčistia aj nečistoty ktoré sa nedajú tak ľahko očistiť.

 

 Snímka obrazovky 2020-04-29 o 13.03.53

Umyť, vyčistiť alebo vyleštiť auto dokáže tím profesionálov v Dubnici. Rozlišujeme 2 typy : Ručná a Bezdotyková umyváreň. Rozdiel medzi ručným čistením je že ste schopný vyčistiť auto aj v tých najmenších častiach, detailne vďaka kvalitným vysokotlakovým čističom. Vysoký tlak nepoškodí lak a docielite kvalitné umytie. Na druhej strane bezdotyková umyváreň je o niečo jednoduchšia. Nemusíte vynaložiť žiadne úsilie a vaše auto dostane relax aký si zaslúži. 

alu-disky-656x300

Autoumyváreň sa v súčasnosti využíva čoraz častejšie a to hlavne preto , lebo je to pohodlné. Dokážete mať čisté auto behom niekoľkých minút. Vysokotlakové čističe ktoré sa používajú na umývanie zabezpečujú vynikajúce výsledky. 

Rýchlo a jednoducho budete mať vyčistené auto . Záleží nám , aby bolo auto čo najlepšie umyté a vyčistené. Je potrebné dbať aj na výber správnych čistiacich prostriedkov. Špeciálne prípravky na čistenie laku, kože alebo sedačiek je potrebné vyberať podľa typu materiálu. Po umytí nasleduje leštenie . Takisto sa používajú vysoko kvalitné prípravky aby nedošlo k žiadnemu poškodeniu. 

 

Pokiaľ máte špinavé auto a potrebujete ho vyčistiť dovezte ho do autoumyvárne v Dubnici.